24.8 C
Skopje

1 vit pasi u bë nënë, modelja e famshme po divorcohet nga partneri i saj


schedule21:32 – 15 Korrik, 2022

Emily Ratajkowski po planifikon të divorcohet nga burri i saj, Sebastian Bear-McClard, pasi dyshohet se e ka tradhtuar, raporton Page Six. “Pp, e mashtroi. Ai është një mashtrues serial. Është e shpifur. Ai është një qen.”, pohoi burimi. Megjithatë, modelja nuk ka bërë ende kërkesë për divorc në gjykatë.

Dyshja ndezën thashethemet për ndarje të enjten kur 31 vjeçarja u pa pa unazën e saj të martesës. Dyshja, të cilët kanë një djalë 1 vjeçar, u martuan në një ceremoni të thjeshtë në shkurt të 2018-ës, pasi kishin bërë publike romancën e tyre vetëm dy javë më parë.

Dyshja mirëpritën Sylvester -in në mars 2021. Ata nuk donin ta zbulonin gjininë e fëmijës së tyre sepse do t’i takonte fëmijës të vendoste se si do të identifikohej. “Ne nuk do ta zbulojmë gjininë derisa fëmija ynë të jetë 18 vjeç dhe do të jetë ai që do ta bëjë të ditur atëherë”, tha ajo për Vogue.

/abcnews.al