December 3, 2023

Dita e sotme do të jetë me diell dhe me vranësira të ulëta deri mesatare. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga veriu, e cila vende-vende do të forcohet përgjatë rrjedhës së Vardarit. Indeksi UV do të jetë 8.

Në Shkup do të mbizotërojë mot me diell e me vranësira të pakta deri mesatare. Do të fryjë erë mesatare dhe herë pas here e fortë nga veriu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *