24.8 C
Skopje

A ka në plan t’i propozojë Sarah Berishës? Dj PM jep përgjigjen epike


schedule18:47 – 22 Gusht, 2022

Sarah Berisha dhe Dj Pm janë një ndër çiftet më të dashur të showbizz-it. Dyshja, të cilët u njohën brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” duken shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit dhe jo më kot fansat i “ngacmojnë” nëse do të bëjnë ndonjë hap përtej lidhjes.

Së fundmi, PM është pyetur për këtë pjesë gjatë një bisede virtuale që ka zhvilluar me ndjekësit në Instagram. “A do të ketë së shpejti ndonjë propozim për Sarën? Se mezi po prezim”, ka shkruar një ndjekës, ndërsa PM ka dhënë një përgjigje epike.

“Po, do të ketë. Biles, mos me të gënjyer mbrëmë i kam propozuar. I thashë ‘A ia ndërrojmë vendin televizorit”, ka thënë Dj me shaka. Më pas ai shtoi: “Nuk e di, me kohë shkon gjithçka”, duke ia lënë kohës se si do të shkoja lidhja e tyre.

 

/abcnews.al