16.8 C
Skopje

Adriana Matoshi i dedikon fjalët e ndjera Arjola Demirit: Të gjithë e duan një shoqe si ti


schedule17:50 – 29 Korrik, 2022

Arjola Demiri dhe Adriana Matoshi janë shoqe të ngushta prej vitesh dhe këtë e kanë treguar gjithmonë. Ato ndajnë herë pas here në rrjetet sociale, foto dhe video të ndryshme krah njëra-tjetrës.

Së fundmi deputetja e Kuvendit të Kosovës, përmes një InstaStory ka deklaruar se e ka shoqen që të gjithë do të donin ta kishin, dedikuar aktores.

“Në këtë verë të nxehtë, zgjidhni shoqet e duhura për pushime. Një si unë kanë qejf të gjithë ta kenë por se kanë. Të dua”, ka shkruar Adriana krahas imazhit ku shfaqet me Arjolën.

Kujtojmë që gjatë periudhës kur Demiri ishte në shtëpinë e “Big Brother VIP”, Matoshi ka qenë një mbështetje të madhe për të.