0.8 C
Skopje

Aktori i njohur zbulon emrin e vajzës, kuptimi lidhet me një këngë


schedule18:26 – 25 Prill, 2022

Aktori i njohur, Nicolas Cage  dhe partnerja Riko Shibata do bëhen së shpejti prindër të një vajze.

“Unë do të kem një vajzë të vogël”, u shpreh aktori duke zbuluar se do i vendosin emrin Lennon Augie-Augie.

“Do ta thërras Lenny shkurt. Jam i emocionuar që po bëhem përsëri baba. Do të jetë aventura më e madhe e jetës sime”, tha ai.

Më tej, zbuloi se emri ka lidhje me një hit të veçantë nga “Beatles”, i cili u shkrua nga John Lennon.

Kujtojmë që nga lidhjet e mëparshme,  Nicolas ka dy djem, Kal-El, 16 vjeç dhe Weston, 31 vjeç./abcnews.al