6.8 C
Skopje

‘Albaner Mafia’ publikohet nga Nardy

Ai është i ri në moshë dhe në skenë, por, është një emër që premton shumë në industrinë muzikore.

Fjala është për Nardyn, reperin i cili së fundmi ka ardhur me projektin e ri muzikor.

Ai në Youtube ka lansuar projektin e titulluar Albaner Mafia, prodhim i Albos, i shkruar nga vet ai.

Kënga u finalizua edhe me klip.

Videon e keni KËTU