20.8 C
Skopje

Ali Ahmeti arrin në ”Open Ballkan”, takohet me Edi Ramën (VIDEO)

Ka arritur edhe kreu i BDI-së, Ali Ahmeti në Ohër, ku po mbahet samiti i ”Ballkanit të Hapur”

I shoqëruar nga Edi Rama kryeministri shqiptar dhe ministrat Kreshnik Bekteshi, Jeton Shaqiri dhe zv kryeministri Artan Grubi.