27.8 C
Skopje

Ami tregon momentin më të vështirë që ka kaluar me Ermalin, lidhet me të bijën


schedule12:29 – 28 Korrik, 2022

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi janë një ndër çiftet më të dashur nga publiku shqiptar. Ata janë prindër të dy fëmijëve, Joelit dhe Sias.

Së fundmi, Ami ka ndarë me të gjithë publikun një moment shumë të vështirë për familjen e tyre. Ajo rrëfeu për Aulona Mustën se vajza, Sia ka pasur një djegie padashje dhe për të ka qenë një periudhë shumë e trishtueshme.

“Momenti më i vështirë për të ka qenë me vajzën. Sapo bëri 1 vjeç ajo pati një djegie pa dashje. Unë erdha dhe e pashë në atë gjendje dhe ato ditë që kam kaluar momentet më të vështira deri më tani. Ka qenë një periudhë goxha e dhimbshme dhe e trishtueshme”, u shpreh Ami./abcnews.al