-1.2 C
Skopje

Arrestohet një i ri nga Ozurmishti

Dje në ora 11:30, në rrugën “Iliria” në Tetovë, zyrtarë policorë të SPB Tetovë kanë privuar nga liria 21-vjeçarin A.Z. nga Ozormishti i Tetovës, i cili paraprakisht ishte denoncuar nga 39-vjeçari V.S. nga Tetova, se e ka kërcënuar me një mjet të mprehtë. Rasti është duke u zbardhur dhe dokumentuar.Ts