14/04/2024

Ministri për Sistem Politik nga radhët e Bashkimit Demokratik për Integrim Artan Grubi mbrëmë ka qëndruar për iftar në lagjen Dizhon.

Përkrahës dhe aktivistë të shumët iu përgjigjën ftesës pozitivisht për të kaluar një natë të bukur të Ramazanit, ashtu siç e ka dhe qëllimin ky muaj i bekuar.