16.8 C
Skopje

Atletico apo Ronaldo treguan interes? Gazetari dhe miku i Ronaldos zbulojnë të vërtetën

schedule19:18 – 17 Gusht, 2022

Edu Aguirre ka komentuar informacionet për dëshirën e Cristiano Ronaldos për t’u transferuar te Atletico.

“Është një gënjeshtër që Cristiano Ronaldo i ofroi shërbimet e tij Atletico Madrid. Unë do t’ju tregoj se si ishte në të vërtetë.

Jorge Mendes ishte i pari që mori një telefonatë nga Miguel Angel Gil (CEO i Atletico përafërsisht) dhe Simeone.

Këtu është një orar i tillë. Ishte Atletico që u interesua për situatën me Cristiano”, tha gazetari dhe miku i tij Ronaldo El Chiringuito. /abcnews.al/