-0.2 C
Skopje

admin

6973 POSTS0 COMMENTS
https://opinion.mk

Dy fëmijë shpëtohen nga rrënojat e tërmetit në Turqi, momenti kur takohen me prindërit

Momente emocionuese vijnë nga Turqia ku një fëmijë është shpëtuar fatmirësisht i gjallë nga rrënojat si pasojë e tërmetit tragjik që mori jetën e...

Turqi: Gruaja nën rrënoja poston fotografi në Twitter: “Më shpëtoni”!

Një qytetare me emrin Aysel Yeral ka shpërndarë fotografinë e saj në Twitter, duke kërkuar për ndihmë, pasi ka mbetur e ngujuar nën rrënoja.Postimi...

Ulen çmimet e derivateve të naftës në Maqedoni

Komisioni Rregullator i Energjetikës dhe i Shërbimeve të Ujit i Republikës së Maqedonisë së Veriut solli vendimin, me të cilin bëhet ulja e çmimeve...

Grubi: Filluan negociatat me Bechtel-Enka për Korridorin 8 dhe 10-D

Zëvendës kryetari i parë i Qeverisë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie Ndërmjet Bashkësive, z. Artan Grubi i shoqëruar nga ministri i Financave...

Osmani: Maqedonia po përgatitet për të ndihmuar Turqinë

Bujar Osmani në rrjetin social facebook ka shprehur ngushëllime për tërmetin e fuqishëm që goditi Turqinë mëngjesin e sotshëm. “Tërmeti në pjesën jugore të Turqisë...

Mentor Nazarko: Faktorit politik shqiptar i duhet pajtim rreth objektivave strategjike

Shqipëria dhe shqiptarët në përgjithësi kanë dëshmuar se duan stabilitetin politik të Maqedonisë së Veriut dhe për këtë arsye kjo miqësi, ky vullnet, ky...

Mentor Nazarko: Faktorit politik shqiptar i duhet pajtim rreth objektivave strategjike

Shqipëria dhe shqiptarët në përgjithësi kanë dëshmuar se duan stabilitetin politik të Maqedonisë së Veriut dhe për këtë arsye kjo miqësi, ky vullnet, ky...

Tërmeti/ Rritet frikshëm numri i viktimave dhe të plagosurve në Turqi

Rritet me ritme të frikshme numri i viktimave si pasojë e tërmetit shkatërrues në juglindje në Turqisë dhe veriun e Sirisë. Raportohet se numri...

Stay Connected

0FansLike
3,702FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Latest Articles

Dy fëmijë shpëtohen nga rrënojat e tërmetit në Turqi, momenti kur takohen me prindërit

Momente emocionuese vijnë nga Turqia ku një fëmijë është shpëtuar fatmirësisht i gjallë nga rrënojat si pasojë e tërmetit tragjik që mori jetën e...

Turqi: Gruaja nën rrënoja poston fotografi në Twitter: “Më shpëtoni”!

Një qytetare me emrin Aysel Yeral ka shpërndarë fotografinë e saj në Twitter, duke kërkuar për ndihmë, pasi ka mbetur e ngujuar nën rrënoja.Postimi...

Ulen çmimet e derivateve të naftës në Maqedoni

Komisioni Rregullator i Energjetikës dhe i Shërbimeve të Ujit i Republikës së Maqedonisë së Veriut solli vendimin, me të cilin bëhet ulja e çmimeve...

Grubi: Filluan negociatat me Bechtel-Enka për Korridorin 8 dhe 10-D

Zëvendës kryetari i parë i Qeverisë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie Ndërmjet Bashkësive, z. Artan Grubi i shoqëruar nga ministri i Financave...

Osmani: Maqedonia po përgatitet për të ndihmuar Turqinë

Bujar Osmani në rrjetin social facebook ka shprehur ngushëllime për tërmetin e fuqishëm që goditi Turqinë mëngjesin e sotshëm. “Tërmeti në pjesën jugore të Turqisë...