-0.2 C
Skopje

Beatrix Ramosaj i lutet Zotit: Më ruaj nga të qenit oportuniste


schedule09:42 – 22 Prill, 2022

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj është mjaft e komentuar muajve të fundit, që nga pjesëmarrja një ‘Big Brother VIP.’ Ajo gjithashtu është shumë aktive me projekte të reja muzikore dhe padyshim në rrjetet sociale, ku ndan herë pas here mendime dhe foto të ndryshme.

Së fundmi, Trixa ka bërë një postim, në të cilin ka shkruar një lutje ndaj Zotit.

“O Allah më ruaj nga të qenit një oportuniste, të mendojë vetëm për vete dhe të komentojë fillimisht e më pas të mendojë nëse është në interesin tim. Amin”, thuhet në postimin e saj në Instastory.

Kujtojmë që Beatrix gjatë qëndrimit në shtëpinë e famshme krijojë një lidhje dashurie me Donald Veshajn, me të cilin u ndan menjëherë pas përfundimit të “Big Brother VIP”./abcnews.al