9.8 C
Skopje

Bekteshi: 3 milion euro investim!

OneCable 3 milion euro investim!
Mbi 30 vende të reja të punës!
Sot, kryeministri Zoran Zaev, zv/kryeministri i parë Artan Grubi, lideri i BDI-së Ali Ahmeti, kryetari i Shkupit, Petre Shilegov, kryetari i Sarajit, Blerim Bexheti, kryetari i Cairit, Visar Ganiu, deputetë, afaristë dhe funksionarë të tjerë përuruan investimin e ri prej 3 milion eurove të kompanisë One Cable me pronarë Fatmir Etemin dhe Jusuf Kamberin.
Investime të tilla do të ndikojnë shumë në ekonominë e vendit tonë.