18.8 C
Skopje

Bora ndan foton me Donaldin? Moderatorja bën lëmsh rrjetin


schedule15:06 – 29 Gusht, 2022

Bora Zemani ka ndarë një fotografi nga festivali Sunny Hill. Por ajo që tërhoqi vëmendjen ishte njëra prej tyre ku në cep shihet një person so Donaldi edhe pse nuk duket plotësisht. “Qiqrra në hell”, ka shkruar moderatorja krahas fotove.
Nuk dihet nëse është një mesazh për Beatrix Ramosaj. Këngëtarja publikoi disa foto nga festivali përmes të cilave thumbonte drejtpërdrejt dyshen. “2 euro” shkroi ajo menjëherë pasi Semi Jaupaj publikoi një imazh me Borën dhe Donaldin.

Sakaq, dy vëllezërit, Romeo dhe Donaldi performuan në festivalin Sunny Hill edhe këngën më të re që pritet të publikohet me 1 Shtator, që mesa duket i dedikohet Borës. Moderatorja e ka shijuar këtë këngë bashkë me të pranishmit si publik në “Sunny Hill”.

“Shoh mesazhet e vjetra e me vete qesh si idiot, mos fol ti të kuptoj më mirë me sy se me fjalë, a po vjen lëri krejt, lëri llafet, lëri njerëzit, unë para teje i lë krejt mos u nervozo, nuk jemi duke bërë faj, afrohu dhe më puth si herën e parë”, ishin disa nga fjalët e këngës që lidhen me dyshen./abcnews.al