18.8 C
Skopje

Champions League: Formacionet e mundshme të 8 sfidave

Kompeticioni më i mirë evropian për klube nis me tetë ndeshje.

Skuadrat nga grupet E, F, G dhe H në fushë duke përfshirë Milanin dhe Juven.

Më poshtë keni formacionet e 8 sfidave të sotme. /abcnews.al/

Grupi E <br /> <br /> 6.45 pasdite
Grupi E <br /> <br /> ora 21.00
Grupi F <br /> <br /> ora 21.00
Grupi F <br /> <br /> ora 21.00
Grupi G <br /> <br /> ora 21.00
Grupi H <br /> <br /> ora 21.00
Grupi H <br /> <br /> ora 21.00