16.8 C
Skopje

Çifti i njohur i showbizit bëhen prindër për herë të dytë, vjen në jetë një vajzë


schedule10:10 – 15 Korrik, 2022

Çifti i njohur i showbizit, Joe Jonas dhe Sophie Turner janë bërë prindër për herë të dytë. Ata janë bekuar sërish me një vajzë dhe lajmi i ëmbël është bërë i ditur nga përfaqësuesit e dyshes për “People”.

“Joe dhe Sophie janë të lumtur të njoftojnë ardhjen e vajzës së tyre”, kanë thënë ata.

Kujtojmë që çifti u bekuan për herë të parë me një vajzë në korrik të 2020, të cilën e quajtën Ëilla. Ndërsa emrin e vajzës së dytë nuk e kanë zbuluar akoma./abcnews.al