16.8 C
Skopje

Cllevio lirohet nga burgu


schedule23:30 – 23 Korrik, 2022

Rreperi Cllevio Serbiano i cili u arrestuar një muaj e gjysmë më parë do tw lirohet sot nga burgu.

Lajmin e kanë bërë të ditur miq të tij, mes tyre opinionisti Arjan Konomi.

“Përshëndetje miq kam një lajm të gëzuar për mua, por besoj dhe për shumicën tuaj. Cllevio sot në mbrëmje do të jetë në shtëpinë e tij dhe do jemi live rreth orës 2:30 të natës”, tha Arjani.

Në fillim të qershorit, Cllevio u arrestua një ditë pas sherrit me Noizyn, pas mos respektimit të masës së sigurisë arrest shtëpiak.