20.8 C
Skopje

“Dita më e mirë e jetës time, jam një baba krenar”, Blero i bën urimin special së bijës për ditëlindje


schedule11:16 – 27 Prill, 2022

Vajza e Bleros dhe Teuta Krasniqit feston ditëlindjen sot. Tara mbush 12 vite jetë dhe këngëtari i ka dedikuar së bijës fjalët më të bukura në këtë ditë speciale. Këngëtari shprehet se ndihet krenar për Tarën ndërsa e përshkruan ditëlindjen e saj si “dita më e mirë e jetës së tij”.

“Ta uroj ditlindjen shpirt i babit, eshte si me ja uru veti diten ma te mir te jetes time, qe i bjen diten kur Zoti na ka beku me ty. Jam krenar babë, me ben te ndihem i rendsishem. Duke te shikuar ty qe po rritesh, kam shume ndjenja mixe. Knaqesi, stres,krenari, pergjegjsi dhe shume tjera.

Por gjeja ma e rendesishme eshte qe je vet jeta per mua, dhe eshte misioni im i jetes qe te jep shembull te mir per ty. Babi te don pa kufi. Cpufja e babit per mua do te jesh gjithmone e vogla e babit , por ma e rendsishmja e jetes time. TE DUA”, shkruan ai.

/abcnews.al