16.8 C
Skopje

Do të gjobitet Elvana Gjata? Këngëtarja entuziazmohet nga fansja dhe del te xhami i makinës


schedule20:51 – 20 Korrik, 2022

Një fanse e këngëtares Elvana Gjata ishte duke udhëtuar me makinë, ndërkohë që në po dëgjonte këngën e këngëtares shumë të dashur.

Ndoshta kurrë s’do ta kishte menduar se pikërisht në atë moment, Elvana do t’i kalonte aty pranë. Dhe kështu ka ndodhur. Teksa fansja lëvizte me mjetin saj ndërsa në sfond kishte me zë të lartë këngën “Loti”, Elvana Gjata kalon aty me një tjetër makinë.

E entuziazmuar këngëtarja del në xhamin e makinës dhe nis të këndojë. Fansja e ka regjistruar këtë moment dhe e ka ndarë në rrjetin social Tik-Tok, ndërkohë që nuk vonoi shumë dhe bë menjëherë viral.

Video ka marrë komente të shumta, ndërsa pyetja ngrihet nëse policia do të ndëshkojë këngëtaren për shkelje të rregullave për shkak se ajo del në dritare, duke bërë kështu një veprim të rrezikshëm.

Në raste të tilla, policia ka aplikuar gjobat dhe mbetet për t’u parë sesi do të procedojë me Elvanën. /abcnews.al