16.8 C
Skopje

Don Xhoni befason me deklaratën: Këtë vit do blej avion privat


schedule19:30 – 29 Korrik, 2022

Reperi i njohur, Don Xhoni është shumë aktiv në rrjete sociale, ku ka mbi 760 mijë ndjekës në profilin e tij në Instagram.  Ai shpesh herë ndan detaje nga jeta e tij luksoze.

Pas publikimit të makinave  super të shtrenjta dhe shtëpive, Don Xhoni ka premtuar që së shpejti do blejë edhe avion.

“Këtë vit do ta blejë këtë. Mbani mend fjalët e mia”, ka shkruar reperi krahas fotos.

Kujtojmë që Don Xhoni së fundmi është duke shijuar suksesin e projektit muzikor të titulluar ‘Katile’./abcnews.al