-0.2 C
Skopje

Dona e ndez skenën me projektin e dytë, nuk do ndalet

Vjen me projektin e dytë muzikorë të cilin e ka punuar me tekst dhe muzikë nga Granit Gashi kurse për videoklipin është përkujdesur Genc Ahmeti.

Projekti i dytë i Donës titullohet “Sjena mo”, një këngë ritmike për dashurinë që e ka bërë të mëndoj bukuroshen kosovare të futet seriozisht në muzikë pas karierës së saj si modele.

Për të dëgjuar këtë këngë të bukur mjafton të klikoni në link: