7.8 C
Skopje

Dridhen deputetët e VMRO-së nga Arbër Ademi (Foto)

Përplasja e sotme në Kuvend, mes deputetit Arbër Ademi dhe deputetëve të opozitës, të provokuar nga Antonio Milloshoski, siç duket ka dridhur deputetët e VMRO-së, të cilit janë strukur si asnjëherë më parë. Dhe se janë bërë të gjithë bashkë që ta luftojnë BDI-në dhe se në këtë rast edhe opozita shqiptare në një krah me VMRO-në po luftojnë kundër interesave të shqiptarëve!

Duke e ditur se Antonio Milloshoski është një nacinalist radikal kundë shqiptar sërisht disa deputet të opozitës janë në një krah me Milloshoskin.

Zyrtari i VMRO-së, Vllatko Gjorçev ka publikuar foto duke shkruar MBËSHTETJE PËR DEPUTETËT E VMRO-së.