-1.2 C
Skopje

Durim Malaj feston ditëlindjen, ky është urimi i menaxherit të tijSensacioni i muzikës për vitin 2021 Durim Malaj sot feston ditëlindjen.

Në mesin e shumë urimeve për Durimin nuk ka munguar as urimi i menaxherit të tij Labinot Nuraj-Labit.

“Urime ditèlindja artist!

Tè uroj gjitha t’mirat e Botès”,ka shkruar Labi në Instagramin e tij duke e postuar dhe një foto. 

Ndryshe Durim Malaj është duke e përjetuar kulmin e suksesit të tij i cili vitin e kaluar kishte sjell shumë projekte muzikore ku tashmë janë shndërruar në hite.