0.8 C
Skopje

E dashura e Joao Felix, spektakolare në arratisjen e saj në Indonezi


schedule20:47 – 9 Shtator, 2022

Majin e kaluar, emri i Magui Corceiro ishte në sytë e të gjithëve. E reja portugeze ishte protagonistja e madhe e lajmeve pas disa thashethemeve që pretendonin se mes saj dhe lojtarit të Sporting Lisbone, Pedro Porros, kishte më shumë se një miqësi të thjeshtë.

Disa insinuata që Joao Félix-it, partnerit të saj aktual, nuk i pëlqyen aspak dhe që ai nuk vonoi t’i mohonte. “Imazhi i Maguit po njolloset nga këto marrëzi. Askush nuk e tradhtoi askënd, mjafton,” shkroi lojtari i Atletico de Madrid në llogarinë e tij në Twitter.

Tani, e pavëmendshme ndaj gjithë asaj rrëmuje, e reja ka marrë avionin për në Indonezi. Magui Corceiro po shijon disa ditë ëndërrimtare në Indonezi. Po kështu edhe ndjekësit e tij kanë mundur ta verifikojnë me fotografitë spektakolare që ai ka hedhur ditët e fundit.

Ajo shihet në mes të plazhit e veshur me bikini moderne me stampa prej lëkure gjarpri. /abcnews.al/