18.8 C
Skopje

E pazakontë në koncertin e reperit të njohur, fansja kërcen topless


schedule11:15 – 25 Gusht, 2022

Reperi xhamajkan, Sean Paul është mjaft i njohur në të gjithë botën. Së fundmi, autori i hitit “She Doesn’t Mind” ka publikuar një video nga koncerti më i fundit që ka mbajtur, ku shfaqet një fanse duke kërcyer topless. Ajo është komentuar si një “shpirt i lirë”, duke mos u shqetësuar për njerëzit përreth.

Këngëtari i “Mad Love” po zhvillon turneun e tij Scorcha në të gjithë Mbretërinë e Bashkuar këtë verë, në qytete duke përfshirë Londrën, Mançesterin, Glasgoun, Leeds dhe më shumë. Ky turne është i pari në Mbretërinë e Bashkuar në më shumë se tre vjet, pas turneut që mbajti në vitin 2019.

/abcnews.al