27.8 C
Skopje

E veshur me bikini sensuale, Kejvina Kthella “çmend” 782 mijë ndjekësit e saj në Instagram


schedule12:00 – 21 Korrik, 2022

Kejvina Kthella është një prej vajzave më të përfolura të showbizzit shqiptar, kur bëhet fjalë për linjat perfekte. Ajo numëron 782 mijë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram dhe çdo foto ose video, që poston merr menjëherë vëmendjen e të gjithëve.

Së fundmi, Kejvina ka ndarë disa imazhe, ku shfaqet shumë sensuale, e veshur me bikini. Në vetëm pak orë, bukuroshja ka marrë mbi 27 mijë “likes”.

I gjithë profili i Kthellës është shumë i kuruar dhe bombastik, pasi ajo tregon herë pas here format e saj perfekte dhe seksi./abcnews.al