7.8 C
Skopje

Elvis Plori me dhimbje koke, pa dy titullarë kundër Skënderbeut

schedule14:59 – 25 Prill, 2022

Vllaznia pret të shtunën Skënderbeun dhe trajneri Elvis Plori nuk do ta ketë të plotë skuadrën e tij.

Dy lojtarë janë të pezulluar, për shkak se ata plotësuan numrin e kartonëve të verdhë në ndeshjen kundër Partizanit.

Ardit Krymi dhe Fahrudin Djurdjevic janë lojtarët e pezulluar dhe Plori nuk duhet të bëjë plane me të.

Plori shpreson që t paktën të rikuperohet Da Silva për ndeshjen e fundjavës në kampionat. / abcnews.al