7.8 C
Skopje

Ermal Meta na prezanton me të dashurën për herë të parë (Foto)


Ermal Meta është shumë i rezervuar sa i përket jetës private. Këngëtari shqiptar zakonisht është shumë i kujdesshëm edhe në publikimin e fotove.

 

Por së fundmi kantautori shqiptar na ka surprizuar të gjithëve me postimin e fundit në rrjetet sociale.

 

Ai ka publikuar një foto, ku shfaqet në krahët e një bukuroshe bruneje. Meta është duke pushuar në bregdet dhe mes duket po kalon një kohë mjaft të këndshme në shoqërinë e vajzës misterioze.