18.8 C
Skopje

Escobari e Lajçaku takohen edhe me liderët e opozitës

Zëvendës Ndihmës Sekretari i Shteteve të Bashkuara për Çështje Evropiane dhe Euroaziatike dhe njëherësh i dërguari i posaçëm për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar dhe Përfaqësuesi i Posaçëm i Bashkimit Evropian për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, janë takuar me liderët e tri partive opozitare, raporton Ekonomia Online.