-0.2 C
Skopje

Eva Mendes zbulon arsyen pse hoqi dorë nga aktrimi


schedule19:18 – 8 Shtator, 2022

Eva Mendes ka zbuluar më në fund arsyen pse hoqi dorë nga aktrimi rreth një dekadë më parë. “U lodha duke luftuar për rolet e mira”, tha ajo në një intervistë të fundit me revistën Variety. Më tej, ylli i “Fast Five” theksoi se nuk i ka munguar aktrimi dhe se është fokusuar te fëmijët.

“Thjesht ishte një moment ku mendova, ‘Unë do të krijoj mundësitë e mia dhe do të bëhem producent i gjërave dhe do të krijoj materialin tim’, por thjesht nuk ia vlente për mua.” Duke folur për mundësitë më të mira që ofrohen për aktoret latine në ditët e sotme, ajo tha se është e lumtur ku është tani.

Eva Mendes

“Ka më shumë mundësi për aktoret latine tani, por kur u përkula 10 vjet më parë, nuk po më ofroheshin gjëra që nuk ishin veçanërisht latine,” tha ajo. “Është emocionuese që gjërat janë ndryshe tani, kështu që kush e di se çfarë do të bëj në të ardhmen. Por tani për tani, po e mbaj në shtëpi me fëmijët e mi.”

Eva Mendes Claps Back After Instagram Troll Says She's “Getting Old”

Eva dhe partneri i saj Ryan Gosling janë prindër të dy vajzave. /abcnews.al