4.8 C
Skopje

Fero bëhet romantik për ditëlindjen e Arbenitës, sa vjeç bën modelja e njohur


schedule07:44 – 4 Maj, 2022

Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të kërkuara shqiptare. Modelja feston sot ditëlindjen dhe mbush 24 vjeç. Në këtë ditë speciale, urimi i parë që ka marrë ka qenë nga partneri i saj, Fero. Reperi ka publikuar një foto me modelen teksa shihen të përqafuar.

Krahas fotos, ai ka shkruar: “Gëzuar ditëlindjen bota ime. Përgjithmonë.”, shkruan ai. Kujtojmë që dyshja e famshme festuan pak ditë më parë dhe ditëlindjen e parë të vajzës së tyre, të cilën e kanë quajtur Nina. Ajo erdhi në jetë në fund të Prillit të vitit të kaluar.

/abcnews.al