24.8 C
Skopje

Fisnik Syla ironizon Fjolla Morinën: Paska filluar “këngëtarja” të bëhet psikologe


schedule18:45 – 15 Korrik, 2022

Fisnik Syla ka reaguar pas “thumbit” të ish partneres së tij, Fjolla Morina që bëri një ditë më parë. Këngëtarja shkruante: “Njeriu i cili nuk ka turp dhe nuk skuqet ka defekte në personalitetin e tij dhe nëse ka defekte në personalitetin e tij atëherë ai është objekt i studimit të psikopatologjisë. A po më kuptoni?”

Pas këtij mesazhi që bëri bujë në rrjet, nuk ka kaluar shumë dhe ka ardhur reagimi i biznesmenit nga Kosova, i cili e ironizon haptas ish gruan e tij. Në një postim në Instastory, ai i referohet në thonjëza si këngëtare, ndërsa shkruan se tani ka nisur që të bëhet dhe psikologe.

LEXO EDHE: “Një person që nuk ka turp…”, Fjolla Morina “thumbon” sërish, me kë e ka këngëtarja

“Paskam fillu “këngëtaret” të na bëhen psikologe…?! Njerëzit e zgjuar kur e shohin se dikush i paska dasht vetëm për interes, ikin pa bërë zhurmë….Zhurmën e bën më vonë mungesa e tyre.”, shkruan Fisniku duke treguar haptas se është një mesazh për ish partneren.