-0.2 C
Skopje

Formacionet zyrtare të gjysmëfinales së radhës, Liverpool-Villarreal për të prekur finalen

schedule20:02 – 27 Prill, 2022

Në orën 21:00 do të luhet në Anfield ndeshja e parë e gjysmëfinales së Champions League midis Liverpoolit dhe Villarrealit.

Klopp nuk bën eksperimente dhe do të nxjerrë në fushë 11 lojtarët e tij më të mirë.

Nga ana tjetër, tekniku i ekipit spanjoll Emery, do të tentojë për herën e tretë të bëjë mrekullinë, këtë herë ndaj Liverpoolit./ h.ll/abcnews.al

Formacionet zyrtare: