16.8 C
Skopje

FOTO/Dafina Zeqirit i ndodh incidenti i rëndë në koncert


Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri është në periudhën më të ngarkuar të saj. Ajo çdo mbrëmje është në koncerte në qytete të ndryshme të Shqipërisë dhe jashtë kufijve tanë.

Mirëpo, së fundmi, Dafinës i ka ndodhur diçka e papritur. Ajo menjëherë pas koncertit të së hënës, ka thyer dhëmbin.

Këtë e bëri të ditur vetë ajo përmes disa fotove të postuara në Instastory duke treguar dhëmbin.

“Kur e thyen dhëmbin pas koncertit… Çfarë thënie ka, a thua?”, ka shkruar Dafi përmbi imazh.

Sa i përket muzikës, vetëm disa ditë më parë, Zeqiri ka publikuar këngën “Malli”, që është pritur shumë mirë nga publiku./abcnews.al