18.8 C
Skopje

FOTO/ Einxhel: Dagz më do kështu si jam, s’ka filtra në celular


schedule12:46 – 11 Gusht, 2022

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë një ndër çiftet më të dashur nga publiku shqiptar. Ata janë shumë aktiv në rrjetet sociale dhe kjo ka bërë që fansat të kenë gjithmonë e më shumë interes.

Së fundmi, Dagz ka postuar në Instastory një foto të moderatores pa filtra, ku shfaqet teksa darkonin së bashku.

Ndërkohë, ajo e ka ripostuar te profili personal, duke bërë edhe një dedikim.

“Ai s’ka filtra në celular! Ai më do kështu si jam dhe më bën foto nga afër!!”, ka shkruar Einxhel.

Kujtojmë që prej disa ditësh moderatorja po përflitet se është shtatzënë. Mirëpo, ajo ende nuk ka konfirmuar asgjë./abcnews.al