6.8 C
Skopje

Foto- Ishte e pranishme në dasmën e miqve homoseksuale/ Dua Lipa mahnit me fustanin e bardhë transparent


Këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa ka qenë e pranishme në dasmën e miqve të saj Simon Porte Jacquemus dhe Marco Maestri.

 

Përmes një postimi në rrjetin social, Dua Lipa ka publikuar disa foto, ku shfaqet me një fustan të bardhë, të gjatë dhe transparent, që i nxjerr në pah më së miri linjat perfekte.

 

“Simon + Marko. Dashuri verore”, ka shkruar ajo. Dhe ajo vazhdoi: “Duke festuar dashurinë e këtyre dy njerëzve të veçantë në jetën time. Dita më e bukur, ceremonia dhe sigurisht festa më e madhe. Mirënjohëse që i përjetova këto momente lumturie të pastër me ju – Ju dua.”, shton ajo.