20.8 C
Skopje

FOTO/ Këngëtarja pranoi se ishte me Neymar: Jemi puthur

schedule11:24 – 26 Prill, 2022

Edhe pse është qetësuar vitet e fundit, Neymar ka tërhequr shpesh vëmendjen e mediave për shkak të jetës së tij të turbullt dashurie.

Braziliani nuk është fshehur shumë, dhe pas tij ka shumë lidhje me modele, aktore, por edhe këngëtare të ndryshme.

Sipas raportimeve të mediave braziliane, Neymar ishte në shoqërinë e këngëtares së njohur Anitta në karnavalin në Rio de Zhaneiro tre vjet më parë, pas së cilës për dy vjet u spekulua se ata kishin një lidhje.

Ishte viti 2019 kur Neymar ishte në një lidhje, por kjo padyshim nuk e pengoi atë të kalonte natën si këngëtar, gjë që ajo vetë e pranoi tre vjet më vonë.

Anitta tha se janë puthur dhe se e gjitha ka qenë për një natë, por nuk ka treguar detaje.

– Ne u shoqëruam atë natë dhe të gjithë e dinë këtë sepse ka foto. Ai është shoku im dhe nuk ka qenë kurrë i dashuri im. Jemi puthur dhe kjo është e vërtetë dhe kemi qenë bashkë atë natë, por kjo nuk do të thotë asgjë tani”, tha këngëtarja. /abcnews.al/