15.8 C
Skopje

FOTO LAJM/ Dojna Mema falenderon Spitalin Amerikan pasi lindi Nolanin


schedule12:08 – 22 Gusht, 2022

Dojna Mema dhe Vlashent Sata u bën prindër për herë të parë ditën e djeshme. Dojna lindi një djalë, të cilin e quajtën Nolan. Vogëlushi gëzon shëndet të plotë dhe tashmë gjendet në krahët e ngrohtë të mamit.

Dojna zgjodhi Spitalin Amerikan për të lindur Nolanin duke marrë edhe urimet e stafit. “irë se erdhe në botën tonë Nolan Sata!”, shkruhet në profiling e Instagramit të Spitalit Amerikan, ndërkohë që Dojna e falenderon stafin për gjithçka që ata bënë që lindja të shkonte mirë.

“Faleminderit për gjithçka”, përrgjigjet ajo.  /abcnews.al