27.8 C
Skopje

FOTO/ “Mirë se erdhe Zoi”, Eduarti realizon pritjen madhështore për Arbanën dhe të voglën e tyre


Pasi solli në jetë vogëlushen Zoi, moderatorja Arbana Osmani është rikthyer në shtëpi. Partneri i saj, Eduart Grishaj është kujdesur ta mirëpresë në mënyrën më të bukur. Ai ka organizuar një festë ndërsa e ka shndërruar shtëpinë në rozë, me lule, tullumbace dhe tortë.

Kujtojmë që Arbana e solli në jetë vogëlushen me 1 Shtator. “Ëndrrat bëhen realitet. Bekimi i tretë i jetës sime sot na mbushi plot Jetë; Mirë se vjen Zoi. Unë, babai yt dhe vëllezërit e tu që tani po çmendemi pas vajzës që aq shumë kam ëndërruar”, shkroi Arbana krahas fotos së parë me të bijën.

/abcnews.al