1.8 C
Skopje

FOTO/ Moderatorja shqiptare ndryshon “look” dhe i surprizon të gjithë


schedule20:29 – 28 Prill, 2022

Moderatorja e njohur, Liberta Spahiu ka bërë një ndryshim në “look”. Ajo i ka surprizuar të gjithë me ngjyrën e flokëve.

Liberta i ka lyer në ngjyrë karrotë, duke tërhequr shumë vëmendje. Ajo nuk ka nguruar të ndajë edhe foto në rrjetet sociale, ku ka marrë shumë komplimenta.

Kujtojmë që përpara se të bëhej moderatore, Liberta ka qenë modele e famshme./abcnews.al