8.8 C
Skopje

FOTO/ Monika Lubonja ekspozon linjat seksi në plazhin e Jugut, por vëmendjen e mori diçka tjetër


schedule19:22 – 1 Maj, 2022

Aktorja e njohur, Monika Lubonja ka nisur pushimet. Ajo ka ndarë në Instagram disa foto nga plazhi i jugut të Shqipërisë. Monika shfaqet shumë seksi, e veshur me rrobaplazhi dhe ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Mirëpo, ai që ka nxitur më shumë reagime është komenti i saj i cili duket si thumb për dikë.

“Dhe ky shkëmbi është më i butë se zemra e…”, ka shkruar aktorja. Nuk dihet se me kë e ka konkretisht Monika, por ndjekësve i ka shkuar mendja menjëherë te Iliri, pasi siç dihet që nga periudha e “Big Brother VIP” mes tyre ka pasur shumë ngacmime./abcnews.al