16.8 C
Skopje

Grubi sot pret në takim drejtuesit e Shkëndijës dhe Shkupit

Zëvendës kryetari i parë i Qeverisë, Artan Grubi sot do të presë në takim drejtuesit e Klubit futbollistik Shkëndija dhe klubit futbollistik Shkupi, pak ditë para zhvillimit të ndeshjes Shkëndija – Shkupi që pritet të zhvillohet në Tetovë, të Shtunën më 18 Shtator, kështu njoftojnë nga kabineti i Grubit.

Ju njoftojmë se sot, (Е enjte, 15.09.2022), Zëvendës Kryetari i Parë i Qeverisë dhe Ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie Ndërmjet Bashkësive, z. Artan Grubi, do të presë në takim drejtuesit e KF Shkëndija dhe KF Shkupi.