25/02/2024

Imami kontravers, nga Shkupi, Musa Lamallari, i njohur me nofkën “Tim Shkupi”, që braktisi islamin dhe fton besimtarët në “islamin shqiptar”, ka shpërndarë njê fotografi në rrjetet sociale ku shihet në krah të Izet Mexhitit.

Takimi, Mexhiti, Lamallari ka qenë me shkas, ishte pikërisht ditëlindja e kreut të LD-së që i bashkoi për tê festuar.

Né “Facebook”, Timi ka uruar Mexhitin.