16.8 C
Skopje

Hysaj “harron” fushën, Lazio barazon pa gola në Torino

schedule20:35 – 20 Gusht, 2022

Skuadra e Lazios ka arritur të marrë vetëm një pikë në barazimin pa gola përballë Torinos në transfertë.

Edhe në këtë sfidë futbollisti i kombëtares shqiptare Elseid Hysaj nuk luajti sërish asnjë minutë.

Një ndeshje me pak raste shënimi nga të dyja skuadrat bëri që rrjetat të mbeteshin të paprekura për 90-të minuta.

Ndërkohë që edhe takimi tjetër në Serie A ai mes Salernitanës dhe Udinezes u mbyll në barazim pa gola.

/Abcnews.al/