8.8 C
Skopje

I emocionuar se do të bëhet baba, aktori i famshëm zbulon gjithçka rreth fëmijës që do të vijë në jetë


schedule15:28 – 22 Prill, 2022

Nicolas Cage do të bëhet baba i një vajze. Aktori 58 vjeçar ndau lajmin e bukur teksa promovonte filmin e tij të fundit “The Unbearable Weight of Massive Talent” në The Kelly Clarkson Show të enjten. “Unë do të jap një lajm të madh për të gjithë”, tha ai.

“Unë do të kem një vajzë të vogël”, shtoi ylli i filmave. Ai vazhdoi të ndajë detaje më emocionuese për fëmijën që ai dhe partnerja e tij, Riko Shibata po presin.”Emri i saj do të jetë Lennon Augie, Augie pas babait tim,” shtoi ai, duke iu referuar babait të tij të ndjerë.

Who Is Riko Shibata? 5 Things About Nicolas Cage's 5th Wife – Hollywood Life

“Do ta quaj shkurt Lenny. Jam i emocionuar. Do të jetë aventura më e madhe e jetës sime. Pra, ja ku shkojmë.” Mediat e huaja raportuan në janar se Cage dhe Shibata do të bëheshin prindër. “Prindërit e ardhshëm janë të lumtur”, tha një burim asokohe për çiftin.

Riko Shibata;  Nicolas Cage

 

/abcnews.al