12.8 C
Skopje

J.LO dhe Ben Affleck shijojnë muajin e mjaltit në Itali, shkëmbejnë puthje pasionante pranë liqenit të Como-s


schedule12:19 – 26 Gusht, 2022

Të sapomartuarit, Jennifer Lopez dhe Ben Affleck po shijojnë një muaj mjalti të dytë në Itali pasi mbajtën një ceremoni madhështore në Georgia, SHBA më 20 gusht. Bennifer dukeshin më të dashuruar se kurrë të mërkurën teksa shkëmbyen një puthje pasionante ku po shëtisnin në liqenin Como në Itali.

Pas udhëtimit të tyre në liqenin e Comos, çifti u nis për në Milano. Ylli i “Marry Me” dukej elegante e veshur me të bardha duke vënë në pah trupin e tonifikuar. Jennifer dhe Ben u martuan në pronën e tij në Gjeorgji më 20 gusht dhe u nisën për në Italinë e Veriut pak ditë më pas.

Më të lumtur se kurrë: Besotted Ben dhe Jennifer mbërthyen krahët rreth njëri-tjetrit dhe shikuan me dashuri në sytë e njëri-tjetrit ndërsa qëndronin pranë Lavanda del Lago - një markë e drejtuar nga familja e specializuar në produktet e bëra nga livanda

Shoku i Ben, Kevin Smith tha se ai nuk ka qenë kurrë më i lumtur që kur u martua me Jennifer. Regjisori ishte mes të ftuarve në dasmën luksoze të çiftit. “Ai kurrë nuk ka qenë më i lumtur. E kam parë atë djalë të jetë i lumtur, por gëzimi i pastër që rrezatonte nga fytyra e tij ishte absolutisht i paharrueshëm,”, tha ai.

Besotted: Jennifer Lopez dhe Ben Affleck dukeshin aq të dashuruar si kurrë të mërkurën teksa ndanë një puthje pasionante gjatë një shëtitjeje romantike rreth liqenit Como në Menaggio, Italia veriore.

Elegancë: Ylli i Marry Me dukej elegant me një kostum të bardhë pantallonash me një majë në qafë dhe pantallona me bel të lartë që e lejonin të shfaqte barkun e saj të zbukuruar dhe krahët e tonifikuar.

Rikthim: Ben iu referua fejesës së tij të vitit 2002 me këngëtarin në fjalimin e tij të dasmës, duke vënë në dukje se ata nuk ecën në rresht 20 vjet më parë për një arsye (foto në 2003)

Muaji i mjaltit: Pas udhëtimit të tyre në liqenin Como, çifti u nis për në Milano, me të dy duke parë foton e lumturisë së porsamartuar gjatë një pazari të enjten. Pucker up: Dyshja u paketuan në PDA dhe ndanë një puthje të pafytyrë