18.8 C
Skopje

“Jam e fiksuar pas tij”, Adele flet si rrallëherë për lidhjen me agjentin sportiv


schedule15:54 – 16 Gusht, 2022

Adele ka folur si rrallëherë publikisht për jetën private duke thënë se nuk ka qenë kurrë më e dashuruar se tani. Këngëtarja ka pozuar për kopertinën e revistës Elle ndërsa ka zbuluar se ëndrra e saj është të bëhet “shtëpiake” pasi planifikon të martohet dhe të ketë fëmijë me partnerin e saj, Rich Paul.

“Nuk kam qenë kurrë e dashuruar kështu. Unë jam e fiksuar pas tij. Patjetër që dua më shumë fëmijë. Unë jam shtëpiake dhe jeta e qëndrueshme më ndihmon me muzikën”, tha këngëtarja e njohur, duke shtuar:“Por tani për tani, gjithçka që kam në mendje është Las Vegas. Unë dua të kem sukses”.

Planet familjare: Adele ka zbuluar se ëndrra e saj është të bëhet një 'shtëpiake', pasi ajo planifikon martesën dhe fëmijët me të dashurin Rich Paul pasi më në fund solli shfaqjet e saj në Las Vegas në skenë këtë dimër.

Përsa i përket thashethemeve që qarkullojnë se ata po fejohen, Adele tha: “Epo, unë nuk jam e martuar. Unë jam thjesht e dashuruar. Unë jam e lumtur si kurrë më parë. Mund të jem edhe e martuar”, ndërsa duke iu referuar unazës së saj masive, e cila ndezi gjithë këto thashetheme, ajo u përgjigj:

“Nuk jam e fejuar. Më pëlqejnë vetëm bizhuteritë luksoze”. Kujtojmë që Adele dhe agjenti sportiv u takuan në një festë disa vite më parë dhe e bënë publike lidhjen e tyre në verën e vitit 2021. Muzikantja ishte e martuar më parë me biznesmenin Simon Konecki, babai i djalit të saj 9-vjeçar Angelo.

Ylli i kopertinës: Duke luajtur në një xhirim mahnitës të kopertinës për numrin e tetorit 2022 të ELLE UK, superylli, 34 vjeç, zbuloi gjithashtu 'turpin' e saj për anulimin e datave të saj të qëndrimit në Vegas në minutën e fundit

Është dashuri: Duke folur me Elle-n, Adele foli për marrëdhënien e saj, duke e quajtur agjentin sportiv Rich dashurinë e jetës së saj dhe deklaroi 'Unë jam e fiksuar pas tij. Unë patjetër dua më shumë fëmijë'

Superylli: "Unë jam një shtëpiake dhe jam një matriark, dhe një jetë e qëndrueshme më ndihmon me muzikën time," tha ajo për dëshirën e saj për një jetë normale. "Por tani, gjithçka që kam në trurin tim është Vegas. Dua ta gozhdoj mbret'

/abcnews.al