19/07/2024

Redona Koçi ‘ka çmendur’ fansat me pozat e fundit!

Ajo njihet si juristja seksi dhe në rrjetet e saj sociale nuk mungojnë kurrë poza super të nxehta.

Koçi herë pas here publikon foto për ndjekësit e saj, ku ekspozon linjat bombastike trupore.

Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi ku shfaqet me bikini të kuqe, e në plan të parë ka vendosur të pasmet.

“Ajo ishte ngrohtësia e tij, ai ishte paqja e saj”, shkruan Redona në pozën super “hot” që e kanë cilësuar ndjekësit e shumtë.