3.8 C
Skopje

Kanë diferencë të madhe në moshë, ish banoret e BB VIP bëjnë “xing” me veshjen


schedule18:07 – 2 Maj, 2022

Ish banoret e “Big Brother VIP”, Monika Lubonja dhe Sarah Berisha janë vënë në qendër të vëmendjes. Edhe pse kanë shumë vite diferencë, ata kanë bërë “xing” me veshjet e tyre. Në puntatën e radhës së emisionit “Kosherja”, ku është moderatore, Sarah kishte veshur një jumpsuit në ngjyrë jeshile të errët.

Të njëjtën veshje, por në ngjyrë portokalli zgjodhi dhe Monika për ditëlindjen e saj. Ajo organizoi një festë të madhe me miq dhe ish banorë të Big Brother, ku nuk munguan as pozat dhe kërcimet sensuale. Aktorja dhe blogerja kanë spikatur gjithmonë me stilin e tyre të veçantë.

/abcnews.al